Görsel Destekli Konuşma Kitabım

Kategori: Duyurular

 

Görsel Destekli Konuşma Kitabım

Kitap, konuşma öncesi dönemde alt becerileri belirli düzeylerde kazanmış, özellikle erken çocukluk döneminde kullanılacak, resimlerle desteklenmiş bir kaynaktır. Tek sözcük düzeyinden cümle yapılarını çeşitlendirerek kullanmaya kadar uzanan geniş yelpazede çalışabilmek mümkündür. Birinci kalite malzemelerden üretilen Konuşma Kitabım, dayanıklı ve silinebilir yapıdadır. Her çocuğun kendi ve aile bireylerinin fotolarıyla bireyselleştirilen ve eğitimci, ebeveyn gibi çocukla ilgili herkesin uygulama yapabileceği kolaylıktadır. Yılların mesleki birikimleriyle hazırlanmış bu kitapla her özel çocuğun hayatına dokunabilmek hedeflenmiştir.

 

 

 

 

 

 

Kitabı satın almak için aşağıdaki hesap numarasına 150 lira yatırmanız gerekmektedir.

Berat ÇELİK
Halkbank
IBAN-TR25 0001 2009 4160 0001 0081 23
Ücreti yatırdıktan sonra adresinizi mail olarak gönderiniz(Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.)

2011 Görsel Destekli Konuşma Kitabım. Bu siteden verilen bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis konulması, tıbbi tedavi uygulanması, eğitim planlanması amacı ile kullanılamaz.
Powered by Joomla 1.7 Templates