Berat ÇELİK nerede çalışıyor?

Kategori: Duyurular

Değerli okuyucular, bana sizlerden internet aracılığıyla çok soru geliyor. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Bun anlamda beni doktor zannedip muayenehaneniz nerede diye soranlar bile oluyor :  )  Ben de şu an nerede çalıştığım açıklamak istedim.

Şu an Ankara’da iki görevde bulunuyorum:

1-Mehmet Ulucan Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Uygulama Merkezi(otistik çocuklar okulu)’nde, özel eğitim öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 2014 yılından beri bu okulda çalışıyorum.

 http://mehmetulucanozelegitim.meb.k12.tr/

 

2-Otizm Vakfında eğitim koordinatörü olarak görev yapmaktayım.

2015 yılında Otizm Vakfında 3-7 yaş EYDE-Erken Yoğun Davranışsal Eğitim Programı’nı başlattım. 2015 yılından beri part time olarak haftanın belirli günlerinde, belirli saatlerde bu programı yönetiyorum. Benimle, otizmle ilgili(çocuğunuz, seminer istekleriniz, projeleriniz vb.) konularda ücretsiz görüşmek için randevu alıp vakıfa gelebilirsiniz.

Vakıf Telefon: (0312)460 17 98

 https://www.otizmvakfi.org.tr/

 

Detaylı CV için bu linke bakabilirsiniz

Mail adresim:

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Saygılarımla

10.03.2017

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

2011 Berat ÇELİK nerede çalışıyor?. Bu siteden verilen bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis konulması, tıbbi tedavi uygulanması, eğitim planlanması amacı ile kullanılamaz.
Powered by Joomla 1.7 Templates