Odtü-Otizm Farkındalık Semineri

Kategori: Duyurular

Gelişimsel bozukluk türlerinden biri olan ve yaygınlığı her geçen gün artan Otizm Spektrum Bozukluğu hakkında farkındalık yaratmak, belirtileri ve tedavi yöntemleriyle ilgili bilinçlendirmek amacıyla ODTÜ TEKNOKENT ve Ankara Otizm Vakfı iş birliği ile geçtiğimiz yıl “Otizm Farkındalık Etkinlikleri” projesi başlatılmıştır.

Proje kapsamında 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü 15.30 – 17.30 saatleri arasında ODTÜ TEKNOKENT İkizler Binası Konferans Salonu’nda “Otizm Farkındalık Semineri” gerçekleştirilecektir. Otizm ve belirtilerinin konuşulacağı, Ankara Otizm Vakfı’nın otizmli bireyler ve aileleri için sağladığı desteklerin anlatılacağı ve ODTÜ TEKNOKENT bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Otsimo firması kurucusu Zafer Elcik’in katkı sunacağı seminerimize herkes davetlidir.

Seminere katılmak isteyenlerin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmaları rica olunur.

Program:

15.30 – 16.30: Otizm ve belirtileri hakkında bilgilendirme

                        Konuşmacı: Berat Çelik, Zihin Engelliler ve Özel Eğitim Öğretmeni

Konuşmacı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

16.30 – 17.00: Ankara Otizm Vakfı çalışmaları

                        Konuşmacı: Cengizhan Soneren, Ankara Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

17.00 – 17.30: Kardeşimin Hikayesi

                        Konuşmacı: Zafer Elcik, Otsimo – Kurucu Ortak  

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla, 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

2011 Odtü-Otizm Farkındalık Semineri. Bu siteden verilen bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis konulması, tıbbi tedavi uygulanması, eğitim planlanması amacı ile kullanılamaz.
Powered by Joomla 1.7 Templates